4 Aralık 2017

ÜYELERİMİZ ANTALYA TURU VE GALA GECESİNDE BİR ARAYA GELDİ

 

Sendikamız tarafından 30 Kasım-3 Aralık 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilen Antalya Belek’teki 600 kişinin katıldığı eğitim seminerimizin ardından, teşkilatımız ve üyelerimiz için Antalya Turu ve Gala Gecesi düzenlendi. 

Sendikamız tarafından gerçekleştirilen dev eğitim semineri programı kapsamında teşkilatımız ve üyelerimiz, tüm yılın yorgunluğunu, Antalya Turu ve Gala Gecesiyle attılar. 

İki ayrı gruplar halinde düzenlenen Antalya Turu kapsamında teşkilatımız ve üyelerimiz, ilk olarak Düden Şelalesine gitti. Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci’nin de üyelerimizle bir arada olduğu tur programı kapsamında, tekne gezintisi yapıldı ve Antalya şehir merkezi gezildi. 

‘Sendikal Temsil, İş Sağlığı ve Güvenliği, Etkili İletişim’ gibi konuları içeren eğitim seminerimizin ve Antalya Turu’nun ardından düzenlenen Gala Gecesinde teşkilatımız ve üyelerimiz eğlenerek, stres attı.

Gala gecesinde Genel Başkanımız Değirmenci, eğitime katılanları temsilen, tüm şube başkanlarına, her şubeden bir temsilcimize ve bir üyemize sertifikalarını verdi. 

 

Burada bir konuşma yapan Genel Başkanımız Değirmenci, “Geçtiğimiz yıl 300 kişiyle yaptığımız eğitim seminerimizi, bu yıl 600 kişi ile yapıyoruz. Önlenemez yükselişimiz sayesinde İnşallah bu sayılar, daha da artacaktır. Ben inanıyorum ki, buradaki coşku ve heyecan, ülkemiz geneline yayılarak, Çelik-İş ailesini, daha da büyütecektir.” dedi.  

“Çelik-İş nerede, biz oradayız”, “En büyük başkan, bizim başkan” sloganlarıyla sık sık sözleri kesilen Değirmenci, bir sonraki eğitim seminerinde sendikamızın üye sayısının 50 binleri geçmesini ümit ettiğini, bu potansiyelin ve enerjinin Çelik-İş kadrolarında olduğunu söyledi.