14 Şubat 2020

THY TEKNİK’TEKİ ÜYELERİMİZE 5 HAFTALIK ZİYARET MARATONU

Sendikamızın Genel Yönetim Kurulu, örgütlü işyerimiz THY Teknik A.Ş.’deki üyelerimize yönelik olarak 5 haftalık yoğun bir ziyaret maratonu gerçekleştirdi.

Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Altun, Recep Akyel, Ferhan Öner, Genel Sekreterimiz Hicret Bozoklu, sırasıyla Atatürk Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı ve İstanbul Havalimanında çalışan üyelerimizi 5 hafta boyunca sahada ziyaret ederek üyelerimizle tek tek tokalaşıp sohbet etti.

Ziyaretlerde Genel Yönetim Kurulumuza İstanbul Havacılık Şube Başkanımız Yavuz Güver, Şube Yöneticilerimiz, Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyemiz ile işyeri temsilcilerimiz eşlik etti. 

Ziyaret programında üyelerimizle görüş alışverişinde bulunan yöneticilerimiz sendikal çalışmalarımıza ilişkin üyelerimize bilgi verdi. 

Ziyaretlerin çok verimli geçtiğini kaydeden yöneticilerimiz, sahada üyelerimizle iç içe olmanın, onlarla sohbet etmenin, onların sendikamızdan beklentilerini dinlemenin önemine vurgu yaparak, bu ziyaretlerin her geçen gün artacağını ifade ettiler. 

Teknik A.Ş.’deki üyelerimiz ise, Genel Merkez yöneticilerinin ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.