19 Ekim 2022

THY TEKNİK A.Ş TEMSİLCİ KADROMUZLA GENEL MERKEZİMİZDE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

Genel Yönetim Kurulumuz, örgütlü işyerimiz THY Teknik A.Ş’de geçtiğimiz günlerde baştemsilci ve temsilci görevini devralan teşkilat mensuplarımızla sendikamızın genel merkezinde istişare toplantısında buluştu.

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci başkanlığında yapılan toplantıya Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Altun, Mustafa Kılıç, Şerafettin Koç, Aydın Baysal, Genel Sekreterimiz Ahmet Çolak ve THY Teknik AŞ’deki baştemsilci ve temsilcilerimiz katıldı.

Toplantıda THY Teknik AŞ işyerimizin mevcut durumundan üyelerimizin talep ve beklentilerine, havacılık sektöründeki gelişmelerden ülke ekonomisine kadar birçok konu ele alındı.

Toplantıda baştemsilci ve temsilcilere başarı temennisinde bulunarak konuşmasına başlayan Genel Başkanımız Değirmenci, “THY Teknik AŞ’deki üyelerimizin hak ve menfaatlerinin korunup, daha da geliştirilmesi, onların bizlerden talep ve beklentilerinin tam manasıyla karşılanması için yeni bir bakış açısı ve yeni bir kadro ve heyecanla yola çıkmış bulunmaktayız. Sizlerin bilgi ve birikimlerine inanıyor ve güveniyoruz. En öncelikli hedefimiz hali hazırdaki iş barışı ve huzurunu daha güçlendirerek, üyelerimiz ile sendikamız arasında bağların sarsılmaz bir yapıya kavuşturulmasıdır. Bu yeni dönemde üyelerimiz adına birlik ve beraberlik içerisinde nice başarıların altına imzalar atacağız. Yeni görevleriniz hem şahsınıza hem de sendikamıza ve üyelerimize hayırlı olsun. Allah mahcup etmesin, yolunuz açık olsun” ifadelerini kullandı.

Baştemsilci ve temsilcilerimiz de düşüncelerini dile getirmesinin ardından Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Merve Özaydın tarafından baştemsilcilerimize ve temsilcilerimize bir de sendikal eğitim verildi.