2 Mart 2023

TEŞKİLATIMIZ TEK YÜREK OLDU, ELLER SEMAYA DEPREM ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KALKTI

Türkiye’nin dört bir yanındaki sendikamızın teşkilat mensupları, deprem felaketinde hayatını kaybeden üyelerimiz ve yakınları ile yine depremde vefat eden tüm vatandaşlarımız için bugün ikindi namazıyla birlikte çeşitli camilerde Mevlüd-i Şerif ve Hatim Duası okuttu.

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci’nin talimatıyla bugün ülke genelindeki şubelerimizin bulunduğu camilerde deprem şehidi üyelerimiz ve tüm vatandaşlarımız için dualar edildi.

Ankara, Adana, Bursa, Gebze, İstanbul, Karabük, Kayseri, Kocaeli, Sakarya, Seydişehir, Manisa ve Osmaniye’de edilen duaların ardından cami cemaatine ve çevredeki vatandaşlara lokum ve gülsuyu ikram edildi.

“İSDEMİR, MMK Metalürji, Ekinciler ve Devlet Hava Meydanları’nda kaybettiğimiz üyelerimiz ve yakınları ile yine depremde vefat eden vatandaşlarımıza manevi görevimizi yerine getirebilmek için dualar edilmesini istedik” diyen Değirmenci, “Duaların edilmesine vesile olan her bir şube başkanıma ve teşkilat mensuplarımıza gösterdikleri hassasiyet için şükranlarımı sunuyor, duaların kabul olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.