3 Mart 2020

ŞUBE YÖNETİCİLERİMİZ İÇİN EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLENDİ

“Özçelik-İş Sendika Akademisi 1.Dönem Eğitim Programı” kapsamında bu hafta, Türkiye’nin dört bir yanında bulunan şubelerimizin ve bölge başkanlıklarımızın yöneticilerine eğitim verildi. 

1.Dönem Eğitim Programı’nın 6. aşamasında şubelerimizin ve bölge başkanlıklarımızın yöneticileri, sendikamızın Ankara’da bulunan genel merkezinin konferans salonunda çeşitli konu başlıklarıyla ilgili eğitimlerden geçirildi. 

Eğitim programında bir konuşma yapan Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, “Özçelik-İş Sendikası olarak daha da bilinçli bir sendikal yapının ortaya çıkması için başlattığımız eğitim seferberliğimizin 1.döneminin 6.aşamasında sizleri burada görmekten büyük mutluluk duyuyorum. Sizler, sendikamızı geleceğe taşıyacak olan kadrolarsınız. Sahada, üyelerimizle olan temasınız sayesinde bugüne kadar elde ettiğiniz tecrübeye, burada almış olduğunuz eğitimler de eklendiğinde çok daha başarılı işlerin altına imzalar atacağınıza olan inancım tamdır. Bizler bu görevlerde olduğumuz müddetçe, özellikle sizlerin sendikal gelişimine katkı sunan bütün projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz. Bu eğitimlerin ‘insana yatırım’ olduğunun bilinciyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.    

Daha sonra Sendikamızın Genel Sekreteri Hicret Bozoklu, Hacı Bayram Veli Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Merve Özaydın, Kişisel Gelişim Uzmanı Aslıhan Özgenur Özge, Sendikamızın Avukatı Büşra Şahin ve Eğitim Uzmanları, şube ve bölge başkanlıklarımızın yöneticilerine birçok konu hakkında eğitimler verdiler.

SERTİFİKA TÖRENİ DÜZENLENDİ

Eğitimlerin tamamlanmasıyla birlikte sertifika dağıtım töreni düzenlendi. Törende katılımcılar sertifikalarını, Genel Başkanımızın Yunus Değirmenci’nin yanı sıra Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Altun, Recep Akyel ve Ferhan Öner ile Genel Sekreterimiz Hicret Bozoklu’nun elinden aldılar.