14 Temmuz 2020

SEYDİŞEHİR TEMSİLCİLER MECLİSİMİZ GENEL MERKEZİMİZDE YAPILDI

Seydişehir Şubemizin Temsilciler Meclisi Toplantısı, Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci’nin başkanlığında ve Genel Yönetim Kurulumuzun, şube yöneticilerimizin ve temsilcilerimizin katılımıyla sendikamızın genel merkezinde gerçekleştirildi. 

Temsilciler Meclisine, Genel Başkanımız Değirmenci’nin yanı sıra Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Altun, Recep Akyel, Ferhan Öner, Genel Sekreterimiz Hicret Bozoklu ve Seydişehir Şube Başkanımız Hüseyin Kaban katıldı. 

Toplantıda sendikamızın üyelerimize yönelik olarak gerçekleştirdiği projelerden Eti Alimünyum’da alınteri akıtan üyelerimizin talep ve beklentilerine kadar birçok konuda görüş alışverişinde bulunuldu.

Ülkemizi de etkileyen salgın sürecinin çalışma hayatındaki ve örgütlü olduğumuz işyerlerindeki etkilerini toplantıda değerlendiren Genel Başkanımız Değirmenci, bu dönemde üyelerimizin sağlığına hiçbir zarar gelmemesi için süreci büyük bir hassasiyetle yürüttüklerini kaydetti. 

“Özçelik-İş Sendikası olarak 40 binden fazla üyemizin refah ve mutluluğunun daha da artırılması, hak ve menfaatlerinin korunması için sayısız projeyi hayata geçirdik” diyen Genel Başkanımız Değirmenci, “Yeni genel merkez binamızın inşasından şubelerimize yeni yerler alınmasına, burs uygulamamızın aralıksız sürdürülmesinden mağduriyet yaşayan üyelerimize sosyal yardım yapılmasına, üyelerimize özel günlerde hediyeler dağıtılmasından birbirinden güzel toplu iş sözleşmelerinin altına imza atılmasına kadar üyelerimizi memnun edecek birçok proje ve faaliyeti gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz” diye konuştu. 

Toplantıda söz alan Şube Başkanımız Hüseyin Kaban ise işçisiyle işvereniyle sendikasıyla bir ve bütün olma yolunda çalışmalar yaptıklarını, üyelerimizden gelen talep ve beklentileri karşılama noktasında büyük bir özveriyle çalıştıklarını kaydetti. 

Konuşmaların ardından şube yöneticilerimiz ve temsilcilerimiz de görüşlerini dile getirerek, genel merkez yöneticilerimizle istişarelerde bulundular.