16 Haziran 2017

SENDİKAMIZIN YÖNETİMİ ÜYEMİZİN EVİNDE İFTAR SOFRASINA KONUK OLDU


Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci’nin üyelerimizin evlerine gerçekleştirdiği ve geleneksel hale getirdiği ziyaretler, Ramazan ayında da hız kesmedi.

Genel Başkanımız Değirmenci, Genel Mali Sekreterimiz Bayram Altun ve Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Recep Akyel birlikte Ankara’da örgütlü olduğumuz işyerimiz Termikel’de çalışan iki üyemizin evine giderek iftar yaptı.

Sendikamızın Ankara Bölge Başkanı Hüseyin Cansu ile sendika temsilcilerimizin eşlik ettiği buluşma, Termikel’de çalışan ve aynı zamanda kardeş olan üyelerimiz Süleyman Aksoy ve Şerife Aksoy’un Sincan’da bulunan evinde gerçekleştirildi.

İftar öncesi üye kardeşlerin baba ve annesi olan Mehmet ve Belgin Aksoy çiftiyle sohbet eden Değirmenci, ailenin ekonomik ve sosyal durumu hakkında bilgi aldı.

Birlikte yapılan iftarın ardından Değirmenci ve sendikamız yöneticileri, Aksoy kardeşlerin çalışma şartları, sosyal yaşamları ve günlük hayata ilişkin birçok konuda sohbet etti.

Ramazan ayında böyle bir buluşmanın çok değerli olduğunu kaydeden Değirmenci, “Maneviyatı büyük bu güzel günlerde üyelerimizin evine, sofralarına konuk olmak bizim için en büyük mutluluk kaynağı. Sendikamıza ve bizlere büyük katkı sağladığını düşündüğümüz bu ziyaretlerimiz inşallah artarak devam edecek” diye konuştu.

Ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getiren Aksoy ailesi ise “Sendikamız Çelik-İş gibi köklü ve büyük bir sendikanın genel başkanını ve yöneticilerini evimizde ağırlamak bizleri oldukça mutlu etti. Sendikamız ile mevcutta olan bağımız bu ziyaret ile daha pekişti. Genel Başkanımıza ve yöneticilerimizi teşekkür ederiz” dedi.