8 Ocak 2018

SENDİKAMIZIN YENİ YIL HEDİYESİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Sendikamızın, üyelerimize yeni yıl hediyesi olarak dağıttığı duvar saatleri, üyelerimiz tarafından büyük beğeniyle karşılandı. 

‘Sosyal Sendikacılık’ ilkesiyle üyelerimize, her yeni yıla girerken hediye vermeyi gelenek haline getiren ve geçtiğimiz yıl üyelerimize kaliteli ve kullanışlı sırt çantası dağıtan Sendikamız, bu yıl da üyelerimize tasarımıyla dikkat çeken ahşap duvar saati hediye etti. 

Kalitesiyle ön plana çıkan duvar saatleri, hem üyelerimizin, hem de işverenlerin büyük beğenisini topladı.  

Konuyla ilgili olarak değerlendirmede bulunan Sendikamız Genel Başkanı Yunus Değirmenci, “Üyelerimizin alınteri akıtarak, emeklerini ortaya koyarak elde ettiği kazançlarından kesilen aidatları hizmete dönüştürmenin gayreti içerisindeyiz. Bunun için üyelerimizin üniversitede okuyan yüzlerce evladına burs veriyoruz. Sendikal hareketimize büyük katkı sağlayan eğitim seminerleri düzenliyoruz. Üyelerimizin düğün-cenaze gibi iyi ve kötü gününde yanında oluyoruz. Sosyal sendikacılık çalışmalarımızın bir parçası olarak şimdi de üyelerimize her yeni bir yıla girerken yaptığımız gibi bu yılda onların beğenecekleri bir hediye veriyoruz” diye konuştu.

Üyelerimizden dağıttığımız hediyelere yönelik çok sayıda olumlu geri dönüşler aldıklarını belirten Genel Başkanımız Değirmenci, “Bir sendikacı olarak, bizleri mutlu eden tek şey, üyelerimiz yüzlerindeki sevinç ve mutluluktur. Bunu imzaladığımız toplu iş sözleşmeleriyle, hayata geçirdiğimiz projelerle başarmaya çalışıyoruz. Hediyelerimizle onları sevindirebildiysek ne mutlu bize. Tüm üyelerimiz duvar saatlerini iyi günlerde kullansınlar” dedi.