7 Aralık 2017

SENDİKAMIZDAN KARABÜK VALİSİNE VE KARDEMİR YÖNETİM KURULU BAŞKANINA ZİYARET


Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, beraberindeki Genel Yönetim Kurulumuz ile birlikte Karabük’te bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. 

Ziyaretlerin ilk durağı, geçtiğimiz Haziran ayında Karabük’e atanan Vali Kemal Çeber oldu. 

Ziyarette, Genel Mali Sekreterimiz Bayram Altun, Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Recep Akyel, Genel Eğitim Sekreterimiz Ferhan Öner, Karabük Şube Başkanımız Ulvi Üngören ile şube yöneticileri hazır bulundular. 

Görüşmede, Çelik-İş Sendikasının sadece KARDEMİR ile sınırlı olmadığını, Karabük’ün tüm sorunları ile yakından ilgilendiğini ifade eden Genel Başkanımız Değirmenci, “Karabük halkı için iyi olan, güzel olan her türlü projenin, çalışmanın içinde yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Sendika olarak, Karabük’ün sorunlarının çözümü noktasında elimizi taşın altına koymaktan geri durmayacağımız bilmenizi isteriz” dedi. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Çeber ise, “İşçilerimizi temsil eden bir sivil toplum örgütünün yanımızda olduğunu görmek, bizleri memnun etmektedir. Kardemir’e, Karabük’e verdiğiniz katkılardan ötürü çok teşekkür ederim” diye konuştu. 


YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÖZ’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Genel Başkanımız Değirmenci ile beraberindeki heyetimiz, daha sonra geçtiğimiz günlerde Sendikamızın ana damarlarından olan Kardemir’in Yönetim Kurulu Başkanlığına getirilen Ömer Faruk Öz’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Kardemir Yönetim Kurulu Üyesi Kamil Güleç’in de hazır bulunduğu ziyarette, KARDEMİR’deki çalışmalar ve Karabük’e ilişkin gelişmeler ele alındı. 

Yönetim Kurulu Başkanı Öz’e yeni görevinde başarılar dileyen Genel Başkanımız Değirmenci, “Kardemir, bizim evimiz, yuvamızdır. Burada iş barışına katkı sunarak, emekçi kardeşlerimizle, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarını sürdürüyoruz” diye konuştu. 

Başkan Öz ise, Hak-İş’in ve Çelik-İş’in çalışma hayatındaki ve toplumsal yaşamdaki yerinin çok önemli olduğunu ifade ederek, Kardemir çalışanlarının, emeklerinin karşılığını alabilmesi için birlikte çalışmaktan memnuniyet duyacaklarını kaydetti.  


 

BAŞSAVCI AĞCA VE GENÇ KAYMAKAM KONAK İLE BİR ARAYA GELİNDİ

Ziyaretler kapsamında Genel Başkanımız Değirmenci, Genel Yönetim Kurulumuz ve Karabük Şube yöneticilerimizle birlikte Karabük Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca’yı ve Karabük’ün Eskipazar ilçesine ilk görev yeri olarak atanan Kaymakam Hüseyin Remzi Konak’ı ziyaret etti. 


Ziyaretlerde Genel Başkanımız Değirmenci, sendikamızın misyon ve vizyonunu anlatarak, sendikal çalışmalarımız hakkında bilgi verdi.