20 Kasım 2018

SENDİKAMIZDAN KARABÜK VALİSİ GÜREL’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, beraberindeki genel yönetim kurulu üyelerimizle birlikte geçtiğimiz günlerde Karabük Valisi olarak atanan Fuat Gürel’i makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennilerini iletti. 

Ziyarette Genel Başkanımız Değirmenci’ye, Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Altun, Recep Akyel ve Ferhan Öner’in yanı sıra Karabük Şube Başkanımız Ulvi Üngören ile şube yöneticilerimiz eşlik etti. 

Özçelik-İş Sendikasının Kardemir’deki üyelerimizin  yanı sıra Karabük’ün tüm sorunlarına da yakın ilgili gösterdiklerini kaydeden Genel Başkanımız Değirmenci, “Özçelik-İş Sendikası olarak, bu topraklarda doğmuş olmanın getirdiği ayrı bir özenle, bu bölgeyi çok daha fazla önemsiyoruz. Burada yaşayan vatandaşlarımızın için güzel olan tüm çalışmaların içerisinde yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Sendika olarak, Karabük’ün, Karabüklünün sorunlarının çözüme kavuşturulması için üzerimize düşen ne varsa yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Gürel ise, “Özçelik-İş Sendikasının hem Kardemir’e hem de Karabük’e verdiği katkılar bizler için büyük önem taşımaktadır. Göstermiş olduğunuz hassasiyete ve çalışma azmine teşekkür ederim” diye konuştu. 

Genel Başkanımız Değirmenci’nin, Vali Gürel’e gümüş el işlemeli Kuran-ı Kerim hediye etmesiyle ziyaret son buldu.