12 Aralık 2016

SENDİKAMIZDAN KADROLARINA EĞİTİM SEMİNERİ

Sendikamızın 8-11 Aralık tarihlerini kapsayan Eğitim Semineri, Antalya’da gerçekleştirildi.
Seminer ile birlikte, sendikamızın şube başkanları, şube yöneticileri,  bölge başkanları, bölge temsilcileri ve sendika temsilcileri, “Sendikal Haklar, Örgütlenme, Temsilcilerin Rolü, İş Sağlığı ve Güvenliği” konularında eğitim aldılar.
 

Yaklaşık 300 kişinin katıldığı ve iki ayrı grup halinde gerçekleştirilen eğitimler, Kocaeli Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Onat Öztürk ile İş Sağlığı Güvenliği Uzmanı Nüsüret Efendioğlu tarafından verildi.

Açılış toplantısıyla başlayan eğitim semineri programımız, Antalya gezisi ile devam ederken, eşsiz güzellikleriyle herkesi büyüleyen liman şehri Antalya’nın çeşitli bölgelerini ziyaret eden tüm katılımcılarımız verilen eğitimin ve gezinin ardından yorgunluklarını sendikamızın düzenlediği gala gecesinde attı. 
Sendikamız Genel Başkanı Yunus Değirmenci, gala gecesinin öncesinde katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti. 
Yeni örgütlendiğimiz ve örgütlenme çalışmalarımızın sürdüğü işyerlerindeki temsilcilerimizi tek tek sahneye çağıran Genel Başkanımız Değirmenci, temsilcilerimizin gösterdiği üstün gayretlerinden dolayı minnettar olduğunu ifade etti.
Konuşmasında verilen eğitimlerin önemine de dikkat çeken Değirmenci, “Hedeflerimize ulaşmamızda, bu eğitimlerin bizlere büyük katkısı olacak. Umut ediyorum ki, bu aldığınız eğitimleri sahaya yansıtarak, gücümüze güç katacağız. Bugüne kadarki edindiğimiz deneyimleri, bu eğitimlerle daha anlamlı hale getirerek, Yeni Türkiye’nin Yeni Çelik-İş’ini inşa edeceğiz” dedi.