28 Şubat 2019

SENDİKAMIZDAN HİZMET-İŞ VE ÖZİPLİK-İŞ’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci ve beraberindeki Genel Yönetim Kurulumuz, geçtiğimiz günlerde olağan genel kurulları yapılan Hizmet-İş ve Öz İplik-İş sendikalarına hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. 

Genel Başkanımız Değirmenci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Altun, Recep Akyel ve Ferhan Öner, ilk olarak 22-24 Şubat 2019 tarihinde gerçekleştirilen Hizmet-İş Sendikasının Olağan Genel Kurulunda güven tazeleyerek yeniden genel başkan olan Mahmut Arslan ve yönetimini ziyaret ederek, yeni dönemde başarı dileklerini ifade etti.

Değirmenci ve Genel Yönetim Kurulumuz, Öz İplik-İş Sendikası’nın 9-10 Şubat 2019 tarihinde yapılan 13. Olağan Genel Kurulu sonunda Öz İplik-İş Sendikası Genel Başkanlığına seçilen Rafi Ay ve yönetimini de ziyaret ederek, hayırlı olsun temennilerini illeti. 

Daha sonra 4 Nisan Perşembe 2019 tarihinde Öz İplik-İş’in Genel Başkanı Rafi Ay ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Sendikamıza gelerek iade-i ziyarette bulundular. Genel Başkanımız Yunus Değirmenci’nin yanı sıra Genel Yönetim Kurulu üyelerimizin hazır bulunduğu ziyarette sendikal faaliyetlerimizden çalışma hayatına kadar birçok konuda değerlendirmeler yapıldı.