12 Temmuz 2017

SENDİKAMIZDAN HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI’NA ZİYARET

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci ve Genel Yönetim Kurulumuz, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’ı makamında ziyaret etti.


Ziyarette, Genel Yönetim Kurulumuza, İskenderun Şube Başkanımız Mehmet Demir ve şube yöneticileri eşlik etti. Görüşmede Genel Başkanımız Değirmenci, önceki gün gerçekleştirilen İSDEMİR mitingimiz ile ilgili bilgi verdi. İSDEMİR’de yeniden yetkili sendikanın Çelik-İş olduğunu hatırlatan Değirmenci, “İSDEMİR’e, İSDEMİR’in işçisine ve Hatay’a hizmetkar olmak için buradayız. Artık yeni bir dönemin kapısını araladık. İyi olan, güzel olan ne varsa kimsenin ideolojisine bakmadan, bu bölgenin hizmetine sunacağız. Bunun için de Hatay Büyükşehir Belediyemizle birlikte çalışmaktan şeref duyarız” dedi.


 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Savaş, Genel Başkanımız Değirmenci’ye İSDEMİR ve Genel Başkanlık görevine gelmesine ilişkin olarak hayırlı olsun dileklerini iletti. Hatay insanının yararına olan her türlü konuda işbirliğine hazır olduklarını ifade eden Doç.Dr.Savaş belediye olarak yaptıkları çalışmaları anlattı. Karşılıklı iyi niyet açıklamalarının ardından ziyaret son buldu.