3 Şubat 2017

SENDİKAMIZDAN ETİ ALÜMİNYUM’A ZİYARET

Genel Merkez yöneticilerimizin üyelerimizle bir araya gelmek için ülke genelinde başlattığı ziyaret turları, Konya Seydişehir’de örgütlü olduğumuz işyeri Eti Alüminyum ile devam etti.

Sendikamız Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Genel Mali Sekreterimiz Bayram Altun, Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Recep Akyel ve Genel Eğitim Sekreterimiz Ferhan Öner, Seydişehir Şube Başkanımız Murat Özkal, şube yöneticilerimiz ve sendika temsilcilerimiz eşliğinde Eti Alüminyum’u ziyaret etti.

Ziyaret programı, Eti Alüminyum Genel Koordinatörü Şaban Cengiz, Genel Müdür Mehmet Arkan, Genel Müdür Yardımcıları Osman Zeki Özyıldırım, Yaşar Bayraktar ve İnsan Kaynakları Müdürü Zekeriya Yılmaz ile yapılan görüşme ile başladı.

Ülke gündeminden çalışma hayatına kadar birçok konunun ele alındığı görüşmede, Sendikamız genel merkez yönetiminin örgütlü olduğumuz işyerlerine son 5 aydır yaptığı ziyaretleri hakkında değerlendirmelerde bulunan Genel Başkanımız Değirmenci, Çelik-İş’in yaşadığı değişimi anlattı.
Genel Koordinatör Cengiz ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ziyaretin ardından Genel Başkanımız Değirmenci, Genel Koordinatör Cengiz’e ziyaretin anısına bir hediye takdim etti.

Daha sonra fabrikada üyelerimizle bir araya gelen Genel Yönetim Kurulumuz, üyelerimizin talep ve beklentilerini dinleyerek, görüş alışverişinde bulundu.