11 Kasım 2022

SENDİKAMIZDAN ÇALIŞMA GENEL MÜDÜRÜ AKYIL’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci beraberindeki Genel Yönetim Kurulu üyelerimizle birlikte, geçtiğimiz günlerde Çalışma Genel Müdürü olarak atanan Sadettin Akyıl’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyarette Genel Başkanımız Değirmenci’nin yanı sıra Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Altun, Mustafa Kılıç, Şerafettin Koç ve Aydın Baysal ile Genel Sekreterimiz Ahmet Çolak da yer aldılar.

Görüşmede çalışma hayatındaki gelişmeler, sorunlar ve çözüm önerileri ile sendikal faaliyetlerimize ilişkin birçok konuda değerlendirmeler yapıldı.

Yeni görevi dolayısıyla başarı temennisinde bulunan Genel Başkanımız Değirmenci, emekçilerin sorunlarının çözümü ve beklentilerinin karşılanması adına işbirliği içerisinde çalışmaktan memnuniyet duyacaklarını Genel Müdür Akyıl’a iletti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Akyıl ise, Özçelik-İş Sendikası gibi büyük ve köklü bir sivil toplum kuruluşu ile sürekli iletişim içerisinde emekçilere yönelik birlikte çalışmaktan mutlu olacaklarını ifade etti.

Ziyaret hediye takdiminin ardından sona erdi.