20 Mart 2019

SENDİKAMIZDAN BRTV’YE NEZAKET ZİYARETİ

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, beraberindeki Genel Yönetim Kurulumuz ve Karabük Şube yönetimimiz ile birlikte Karabük başta olmak üzere Karadeniz bölgesinde yayıncılık yapan BRTV’nin Karabük’teki çalışma ofisini ziyaret etti.

BRTV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çetinkaya ve Başkan Yardımcısı Osman Çetinkaya ile bir araya gelinen ziyarette Genel Başkanımız Değirmenci’nin yanı sıra Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Altun, Recep Akyel, Ferhan Öner, Genel Sekreterimiz Hicret Bozoklu, Karabük Şube Başkanımız Ulvi Üngören ve şube yöneticilerimiz hazır bulundu. 

Ziyarette Kardemir’de rekor zamla imzalanan toplu iş sözleşmesinden Karabük’e kadar birçok konuda değerlendirmelerde bulunuldu. 


Görüşmede BRTV ekranlarına açıklamalarda da bulunan Genel Başkanımız Değirmenci, “Kardemir’deki üyelerimizin refah ve mutluluğunu sağlayacak, Kardemir’i daha ileriye taşıyacak, Sendikamızın bayrağını daha güçlü dalgalandıracak bir toplu sözleşmenin altına imza attık. Karabük’ün, Kardemir’in bizlerin ve sendikamızın nazarındaki yeri bir başkadır. Buradaki her olumlu gelişme bizlerin heyecanına heyecan katmaktadır” ifadelerini kullandı.