4 Nisan 2018

SENDİKAMIZDAN AFRİN ŞEHİTLERİMİZİN AİLELERİNE ZİYARET

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Zeytin Dalı Operasyonu kapsamında Afrin’de şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Selim Vurdal ve Jandarma Uzman Çavuş Mustafa Ozan Gökçe’nin ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.

Genel Başkanımız Yunus Değirmenci, Genel Mali Sekreterimiz Bayram Altun’un yanı sıra İskenderun Şube Başkanımız Mehmet Güngör ve şube yönetimimiz ile birlikte, ilk olarak Şehidimiz Selim Vurdal’ın İskenderun’a bağlı Karayılan Mahallesinde oturan anne Nuran Vurdal, kardeş Erhan Vurdal ve yakınlarını ziyaret etti. 


Daha sonra Genel Başkanımız Değirmenci ve sendika heyetimiz, Afrin Şehidimiz Mustafa Ozan Gökçe’nin Payas Karacan Mahallesindeki babaevine giderek, şehidimizin Babası Mustafa Gökçe ve Annesi Nurten Gökçe’ye taziye dileklerini iletti. 

Şehit ailelerinin acılarına ortak olduklarını ifade eden Genel Başkanımız Değirmenci, “Bu milletin bekası için, bayrağımız, ülkemiz, dinimiz ve ezanımız için canını seve seve veren şehitlerimizle ne kadar gurur duysanız azdır. Vatanı için toprağa düşen şehitlerimizin haklarını ödeyemeyiz. Böyle evlatlar yetiştirdiğiniz için Allah sizlerden razı olsun” dedi. 

“Vatanın selameti, milletin huzuru için bir an bile tereddüt etmeden, şahadet şerbetini tadan evlatlarımız ve onların geride bıraktığı aileleri başımızın tacıdır. Şehitlerimize ve onların ailelerine sahip çıktıkça, onları unutmayıp her zaman hatırlayıp, hatırlattıkça, ancak o zaman bir millet olabiliriz. İşte tam da bu nedenle bugün sizin yanınızdayız. Bu ülkenin yerli ve milli sendikası olarak, sizlerin her zaman emrindeyiz. Sizler için her şeyi yapmaya hazırız” dedi.

Şehit Selim Vurdal ve Şehit Mustafa Ozan Gökçek ile tüm şehitlerimiz için okunan Kuran-ı Kerim’in ardından ziyaretler son buldu.