2 Eylül 2022

SENDİKAMIZA HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR

Sendikamızın 16-17 Temmuz 2022 tarihinde yapılan 15. Olağan Genel Kurulu sonrasında Genel Başkanımız Yunus Değirmenci liderliğinde başlayan yeni dönem vesilesiyle sendikamızın genel yönetim kuruluna yapılan hayırlı olsun ziyaretleri tüm hızıyla sürüyor.

Bu kapsamda Konfederasyonumuz Hak-İş’e bağlı kardeş sendikamız Öz Orman-İş’in Genel Başkanı Settar Aslan ve yönetimini ağırlayan Genel Başkanımız Değirmenci, Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Altun, Mustafa Kılıç, Şerafettin Koç, Aydın Baysal ve Genel Sekreterimiz Ahmet Çolak, Öz Orman-İş heyetiyle sendikal yaşama ve çalışma hayatına ilişkin değerlendirmelerde bulundular.

Daha sonra yine Hak-İş’e bağlı kardeş sendikamız Öz Taşıma-İş’in Genel Başkanı Mustafa Toruntay ve ekibini genel merkezimizde misafir eden Genel Yönetim Kurulumuz, Toruntay ve heyetiyle sendikal faaliyetlerimize için görüş alışverişinde bulundu.

Sendikamızdaki yeni dönem vesilesiyle nezaket ziyaretinde bulunan Konfederasyonumuz Hak-İş’e bağlı kardeş sendikamız Hizmet-İş’in Genel Başkan Yardımcıları Celal Yıldız, Halil Özdemir ve Genel Sekreter Oğuz Aksoy ile bir araya gelen Değirmenci ve Genel Yönetim Kurulumuz, Hak-İş’in ilke ve değerlerine ilişkin Hizmet-İş heyetiyle geniş bir değerlendirmede bulundu.

Ardından Hizmet-İş Sendikası Ankara 2 No’lu Şube Başkanı Recep Dere hayırlı olsun temennilerini kabul eden Genel Yönetim Kurulumuz, sendikal çalışmalar noktasında Şube başkanı Dere ile sohbet etti.

MESS BÖLGE TEMSİLCİLERDEN ZİYARET


Son olarak, Genel Yönetim Kurulumuz, binlerce üyemizin alınteri akıttığı işyerlerinde işveren temsilciliğini üstlenen Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası’nın(MESS) bölge temsilcilerini genel merkezimizde misafir etti.

Ankara Bölge Temsilcisi Ozan Mimaroğlu ve İzmir Bölge Temsilcisi Mesut Ulusoy ile bir araya gelen Genel Yönetim Kurulumuz, üyelerimizin mevcut durumundan metal sektöründeki gelişmelere kadar birçok konuda görüş alışverişinde bulundu.