9 Kasım 2016

SENDİKAMIZ YÖNETİMİ ÜYELERİMİZLE TEZGÂHLARDA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

Sendika Başkanımız Yunus Değirmenci ve Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Recep Akyel’in Marmara Bölgesi’nde başlattığı işyeri ve şube ziyaretleri tüm hızıyla devam ediyor.

Bu kapsamda Başkanımız Değirmenci ile Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Akyel, İstanbul 2 Nolu Şube Başkanı Hasan Şam ve şube yönetimiyle birlikte, TAYSAD Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren ve örgütlü olduğumuz Kanca A.Ş’ye bir ziyaret gerçekleştirdi.  

Ziyarette Kanca A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Alper Kanca ile bir araya gelinirken, görüşmede metal sektöründeki gelişmelerden ülke gündemine, sendikal yaşamdan üyelerimizin taleplerine ve beklentilerine kadar birçok konu ele alındı.

Ziyaretten dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Yönetim Kurulu Başkanı Kanca, Kanca A.Ş’nin hazırladığı ‘Sıcak Dövmeye Genel Bakış’ isimli bir kitabı Genel Başkanımız Değirmenci’ye hediye etti.

Görüşmenin ardından Başkanımız Değirmenci ve Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Akyel, şube yönetimimiz eşliğinde fabrikayı gezerek üyelerimizle buluştu.

Değirmenci ve Akyel tek tek üyelerimizin tezgah başında ellerini sıkarak, üyelerimizin sendikamızdan beklenti ve taleplerini dinledi.