24 Aralık 2016

SENDİKAMIZ YÖNETİMİ TİS ÖNCESİ TEMSA’DA ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

Sendikamız genel yönetimi, Adana’da örgütlü olduğumuz otomotiv devi TEMSA’yı ziyaret ederek, işyeri yetkilileri ve üyelerimizle bir araya geldi.

Sendikamız Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Genel Mali Sekreterimiz Bayram Altun, Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Recep Akyel ve Genel Eğitim Sekreterimiz Ferhan Öner, Sendikamız Adana Şube Başkanı Sedat Aydın, şube yönetimimiz ve işyeri temsilcilerimizin eşliğinde TEMSA’da bir takım temaslarda bulundu.

Sendikamız heyeti, ilk olarak TEMSA Personel Müdürü Erhan Özel ile bir görüşme gerçekleştirirken, ziyarette TEMSA’nın iş sağlığı ve güvenliği üzerine hazırladığı bir video izlendi.

Daha sonra binlerce metrekare alana kurulu fabrikadaki üyelerimizi tezgâhları başında ziyaret eden Genel Başkanımız Değirmenci ve sendikamız heyeti, üyelerimizle görüş alışverişinde bulundu.

Yaklaşan Toplu İş Sözleşmesi(TİS) öncesinde üyelerimizle istişarelerde bulunan Değirmenci, üyelerimize hitaben, “TEMSA’daki üyelerimiz Sendikamızın gözbebeği. TİS öncesi sizlerle bir araya gelmek, beklentilerinizi öğrenmemiz açısından büyük önem taşıyordu. Kıdem farkı başta olmak üzere birçok konuda artık taleplerinizi çok daha iyi biliyoruz. Bu doğrultuda sizleri mutlu edecek bir TİS imzalamak için Adana şubemizle işbirliği içinde genel merkez olarak mücadele vereceğiz” dedi.