7 Şubat 2018

SENDİKAMIZ KARABÜK’TEKİ SİYASİ PARTİLERE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ

 

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci ve Genel Yönetim Kurulumuz, geçtiğimiz Aralık ayında il kongrelerini yapan siyasi partilere hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Genel Başkanımız Değirmenci, beraberindeki Sendikamızın Genel Mali Sekreteri Bayram Altun, Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Recep Akyel, Genel Eğitim Sekreteri Ferhan Öner, Karabük Şube Başkanımız Ulvi Üngören ve şube yöneticilerimiz ile birlikte AK Parti, CHP ve MHP Karabük İl Başkanlıklarını ziyaret etti. 

İlk olarak AK Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz ile bir araya gelen Değirmenci ve Genel Yönetim Kurulumuz, yeni dönemde İl Başkanı Altınöz ve ekibine başarılar diledi. 

Görüşmede Karabük’ün sorunları başta olmak üzere ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu.

İl Başkanı Altınöz, ziyaretin kendilerini mutlu ettiğini ifade ederek, Çelik-İş ile işbirliği noktasında her zaman faaliyette bulunmak istediklerini kaydetti. 


Daha sonra CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır’ı ve MHP İl Başkanı Adem Kar’ı parti binalarında ziyaret eden Değirmenci ve Yönetim Kurulumuz, il başkanları Çakır ve Kar’a hayırlı olsun temennilerini illetti. 

CHP İl Başkanı Abdullah Çakır, bu ziyaretlerin daha sık yapılması gerektiğini, emeği savunan bir parti olarak her zaman Çelik-İş ile işbirliğine açık olduklarını belirtti.

MHP İl Başkanı Adem Kar ise, Çelik-İş’in Karabük’ün marka bir değeri olduğunu, Çelik-İş ile iletişim ve işbirliği halinde olmaktan büyük mutluluk duyduklarını kaydetti. 


Yapılan ziyaretlerde, sendikamızın çalışmalarına ilişkin bilgi veren Değirmenci de, “Bizim için asıl olan emektir. Siyasi parti ayrımı gözetmeksizin, ülkemizin milli ve manevi değerlerine sahip çıkan tüm siyasi partilerle, üyelerimizin haklarını savunabilmek, emeklerinin karşılığını alabilmek için işbirliği yapıyoruz” dedi.

Çelik-İş’in Karabük’te hayat bulduğunu ve bu nedenle Çelik-İş’in Karabük’e ayrı bir önem verdiğini hatırlatan Değirmenci, “Aynı zamanda bir sivil toplum örgütü olmamız nedeniyle Karabük’ün sorunlarının çözüme kavuşturulması noktasında da yapılan çalışmalara destek veriyoruz, vermeye devam edeceğiz. Bu süreçte bizlere düşeni yapmaya için hazırız” ifadelerini kullandı.