21 Ocak 2020

SENDİKAMIZ İLE TÜRK KIZILAY ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Sendikamız ile Türk Kızılay arasında “Güvenli Kan Temini” projesi kapsamında işbirliği protokolü imzalandı. Türk Kızılay Genel Merkezinde düzenlenen imza törenine Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Altun, Recep Akyel, Ferhan Öner, Genel Sekreterimiz Hicret Bozoklu, Türk Kızılay Genel Müdürü Dr.İbrahim Altan, Kan Bağışı Yönetim Müdürü Metin Kalender, Toplum İlişkileri ve Kurumsal İş Ortaklığı Yetkilisi Erdal Tan katıldı.

Türk Kızılay Kan Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan “Güvenli Kan Temini” projesi ile sendikamızın örgütlü olduğu işyerlerinde kan bağışının önemi anlatılarak üyelerimizin gönüllü olarak kan bağışında bulunmaları teşvik edilecek.

Genel Başkan Yardımcımız Bayram Altun, sendikamızın kan bağışı konusunda hassas ve duyarlı olduğunu üyelerimizi de bu konuda bilinçlendirmek istediklerini belirtti.

Türk Kızılay Genel Müdürü Dr.İbrahim Altan ise sendikamız ve diğer kurumların destekleri sayesinde işlerinin daha da kolaylaştığını bu anlamda verdikleri katkı ve desteklerden dolayı sendikamıza ve Genel Yönetim Kurulumuza teşekkürlerini dile getirdi.