13 Aralık 2019

SENDİKAMIZ BU SEFER ÜYELERİMİZİN EŞLERİNİ SEVİNDİRDİ

Sosyal sendikacılık anlayışıyla üyelerine önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da hediye veren sendikamız, dağıttığı hediyelerle bu kez kadın üyelerini ve erkek üyelerinin eşlerini sevindirdi.   

Yeni yıla girerken üyelerine hediye dağıtan sendikamız, kadın üyeleri ve erkek üyelerinin eşleri için kadın kol çantası dağıttı. 

Daha önce tasarımıyla dikkat çeken ahşap duvar saatini üyelerine dağıtan sendikamızın üyelerine vermiş olduğu şık kadın çantaları büyük beğeniyle karşılandı.  

Hediye dağıtımına ilişkin açıklamada bulanan Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, “Son yıllarda sendikal çalışmalarımızın içerisine ailelerimizi de dahil etmenin gayreti içerisindeyiz. Bu doğrultuda geçtiğimiz aylarda teşkilatımız için Afyon’da düzenlediğimiz eğitim seminerine teşkilat mensuplarımızın eş ve çocuklarını getirerek, onlara eğitimler vererek onları da sendikal çalışmalarımızın bir parça yaptık. Şimdi de kadın üyelerimiz ve erkek üyelerimizin eşleri için kaliteli ve şık kadın kol çantası veriyoruz” ifadelerini kullandı. 


Bu uygulamanın sosyal sendikacılık anlayışının bir parçası olduğuna dikkat çeken Değirmenci, “İmzaladığımız toplu iş sözleşmeleriyle veya uygulamaya koyduğumuz projelerle üyelerimizi mutlu etmeye çalışıyoruz. Hediye dağıtımlarımızın, üyelerimizi küçük de olsa mutlu etmenin bir başka yolu diye düşünüyoruz. Üyelerimizi ve ailelerini mutlu eden, onları huzura kavuşturan ne kadar proje varsa hayata geçirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.