9 Kasım 2016

SENDİKA YÖNETİMİMİZDEN GEDİK KAYNAK’A ZİYARET

Sendika Başkanımız Yunus Değirmenci ve Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Recep Akyel, Pendik’te faaliyette bulunan ve örgütlü olduğumuz Gedik Kaynak’ı ziyaret etti.

Ziyarette İstanbul 2 Nolu Şube Başkanı Hasan Şam ve şube yönetimiyle birlikte işyeri temsilcilerimiz de hazır bulundu.

Program, Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Gedik’i makamında ziyaret ederek başladı.

Sendikamız yönetiminin ziyaretini çok anlamlı bulduğunu ve bu tür buluşmaların daha sık yapılmasının hem Gedik Kaynak hem de çalışanlar için çok faydalı olacağını kaydeden Yönetim Kurulu Başkanı Gedik, ‘Bu işyerinin gerçek sahipleri çalışanlarımızdır. Onların temsilcileri olan sizlerle normal zamanlarda bir araya gelmek bizler için hem umut verici hem de sevindirici’ dedi.

İşyeri ziyaretlerinin artarak devam edeceğini ifade eden Başkanımız Değirmenci ise ‘Bundan böyle sahada işçiye dokunan bir anlayış ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Yıkan değil yapıcı, ayrıştırıcı değil birleştirici bir tavır ve tarzla, karşılıklı güven içinde, hem işletmelerimizi ayakta tutup hem de üyelerimizi mutlu edecek kazanımlar elde edeceğiz. Bunun için yollara düştük’ diye konuştu.

Daha sonra Başkanımız Değirmenci ile Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Akyel, şube yönetimimizle birlikte fabrikayı dolaştı.

Üyelerimiz, fabrika ortamında sendikamız yönetiminin kendileri ziyaret etmelerinden dolayı memnun olduklarını belirterek, Değirmenci ve Akyel’e güller takdim etti.