9 Kasım 2016

SENDİKA YÖNETİMİMİZ, İSTANBUL 2 NOLU ŞUBE TEMSİLCİLER MECLİSİ TOPLANTISINA KATILDI

Sendikamız Genel Başkanı Yunus Değirmenci ve Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Recep Akyel, İstanbul 2 Nolu Şube Temsilciler Meclisi toplantısına katıldı. 


2 Nolu Şube Başkanımız Hasan Şam ve işyeri temsilcilerimizin hazır bulunduğu toplantıda, Genel Başkanımız Değirmenci, sendikal yaşama ilişkin bir konuşma yaparak, şube yönetimimiz ve temsilcilerimizle görüş alışverişinde bulundu.

Genel Başkanımız Değirmenci, ‘Sürekli sahada işçilerimizle birlikte olup onların sorunlarına çözüm önerileri getireceğiz. Bu bizim asli görevimiz. Bu manada sizlere büyük iş düşüyor. Ayrıca yeni dönemde uygulamaya koyacağımız projelerle, vereceğimiz eğitimlerle, hayata geçireceğimiz faaliyetlerle slogancı bir sendikacılıktan uzak durarak, sendikacılığa yeni bir soluk getireceğiz’ dedi.

Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Recep Akyel ise şubelerimizin örgütlenme çalışmalarına daha fazla ağırlık vereceğini dikkat çekerek, Başkanımız Değirmenci’nin belirlediği üye sayısına ulaşmak için yoğun çaba sarf edeceklerini söyledi.

Şube Başkanımız Şam’ın, şubenin faaliyetlerini aktarmasının ardından toplantı sona erdi ve daha sonra Değirmeci ve Akyel, temsilcilerimizle akşam yemeğinde bir araya geldi.