9 Mart 2017

SENDİKA YÖNETİCİLERİMİZ ISISAN’DA ÜYELERİMİZLE BİRARAYA GELDİ

Genel Başkanımız Yunus Değirmenci, Genel Mali Sekreterimiz Bayram Altun, Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Recep Akyel, Genel Eğitim Sekreterimiz Ferhan Öner ve Kayseri şube başkanımız Celalettin Korkmazyürek ve şube yönetimimizin, Kayseri’ye yaptığı ziyaretlerin ilk günkü son durağı Isısan işyeri oldu.

Değirmenci ve Yönetim Kurulumuz, Isısan Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özbıyık ve Fabrika Müdürü Murat Arslan’ı ziyaret etti. Görüşmede Değirmenci, işçisiyle, işvereniyle ve sendikasıyla her kesimin mutlu olduğunu görmekten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Isısan ile Çelik-İş Sendikası’nın yıllardan bu yana işbirliği içinde kader birliği yaptığını kaydeden Değirmenci, Kayseri şube başkanlığı dönemindeki yaptığı çalışmaları anlattı. Yönetim Kurulu Üyesi Özbıyık ise, Çelik-İş Sendikası’yla işbirliği yapmaktan memnuniyet duyduklarını, Değirmenci’nin ise Genel Başkanlık görevini üstlenmesinden dolayı daha bir mutlu olduklarını ifade etti. Özbıyık Genel Başkanımız Değirmenci’ye sendikamızın yaptığı hizmetlerden dolayı bir plaket takdim etti.

Görüşmenin ardından fabrikada üyelerimizle tezgah başında bir araya gelen Değirmenci ve Yönetim Kurulumuz üyelerimizle görüş alışverişinde bulundu.