2 Aralık 2022

SAKARYA ŞUBE TEMSİLCİLER MECLİSİ TOPLANTISINA GENEL BAŞKANIMIZ DEĞİRMENCİ BAŞKANLIK ETTİ

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, genel merkezimizde yapılan Sakarya Şube Temsilciler Meclisi toplantısına başkanlık etti.

Sakarya Şube Başkanımız Cüneyt Yüksel ve şube yöneticilerimiz ile işyeri temsilcilerimiz genel merkezimize gelerek, sendikamızın düzenlemiş olduğu hem eğitim seminerine katıldılar, hem de temsilciler meclisi toplantısı iştirak ettiler.

Program ilk olarak Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Merve Özaydın’ın vermiş olduğu sendikal faaliyetlerimizi ve iletişim becerilerini konu alan eğitim semineriyle başladı.

Ardından temsilciler meclisi toplantısı yapıldı.

Toplantıya Genel Başkanımız Değirmenci’nin yanı sıra Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Altun, Mustafa Kılıç, Aydın Baysal, Genel Sekreterimiz Ahmet Çolak ve şube yönetimimiz ile işyeri temsilcilerimiz katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan Değirmenci, 15. Genel Kurulumuz sonrası başlayan yeni dönemin herkese hayırlı olmasını diledi.

Sakarya’nın bünyesinde barındırmış olduğu sanayi alt yapısı nedeniyle sendikamızın bölgede büyük potansiyelinin olduğundan bahseden Değirmenci, “Yeni dönemde tüm odak noktamız; üyelerimizi mutlu etmek ve sendikamızı örgütlenme yoluyla büyütmektir. Şubemizin ve temsilcilerimizin de bu anlayışımıza katkı sunmasını istiyor ve bekliyoruz. Geçmişten bugüne emek emek büyüttüğümüz şubemizi daha da büyütmeye kararlıyız. Bunun için de ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” ifadelerini kullandı.

Daha sonra Şube Başkanımız Yüksel ve şube yöneticilerimiz ile temsilcilerimize söz hakkı veren Değirmenci, gelen talep, görüş ve önerileri dinleyerek, tek tek cevap verdi.

Toplantı toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.