4 Mart 2019

ÖZ BÜRO-İŞ SENDİKASI İLE TOPLU SÖZLEŞME İMZALADIK

Sendikamızda görevli personelimizi kapsayan yeni dönem toplu iş sözleşmesi için Öz Büro-İş Sendikası ile Sendikamız Özçelik-İş arasında genel merkezimizin toplantı salonunda imza töreni düzenlendi. 

Törene Genel Başkanımız Yunus Değirmenci’nin yanı sıra Konfederasyonumuz Hak-İş’in Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Toruntay, Öz Büro-İş Sendikasının Genel Başkanı Baki Gülbaba ve sendika yöneticileri ile Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Altun ve Ferhan Öner katıldı. 

Sözleşmenin başta personelimiz olmak üzere her iki sendikaya hayırlı olması temennisinde bulunan Genel Başkanımız Değirmenci, “Personellerimizin hak ve menfaatlerini koruyan ve ciddi kazanımların yer aldığı bir toplu sözleşmenin altına imza atmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Nasıl ki sahada üyelerimizin refah ve mutluluğu için çalışıyor, bu konuda hassasiyet gösteriyorsak, personelimiz için de aynı özeni ve duyarlılığı gösteriyoruz” dedi. 

Genel Başkan Gülbaba ise, “Türkiye’de sendikal mücadele kültürünün gelişmesine önemli katkılar sunan Özçelik-İş Sendikamızda, üyelerimize sağlanan ücret artışlarından dolayı büyük memnuniyet duyduk. Tüm taraflara hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı. 


Ayrıca, Genel Başkan Gülbaba, Genel Başkanımız Yunus Değirmenci’ye günün anısına bir de plaket takdim etti.