9 Mart 2017

ÖRGÜTLÜ OLDUĞUMUZ BOYÇELİK’E ZİYARET

Genel Başkanımız Yunus Değirmenci, Genel Mali Sekreterimiz Bayram Altun, Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Recep Akyel, Genel Eğitim Sekreterimiz Ferhan Öner ve Kayseri şube başkanımız Celalettin Korkmazyürek ve şube yönetimi Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Boyçelik işyerini ziyaret etti.

Sendikamız yöneticilerini fabrika girişinde, üyelerimizden oluşan kalabalık bir grup çiçeklerle karşıladı. Burada üyelerimize seslenen Genel Başkanımız Değirmenci, sendikamıza gösterilen ilgi ve alakadan dolayı memnuniyetini dile getirdi. “Yıllar önce ben de bu bölgede sizler gibi çalışan bir kardeşinizdim “ diyen Değirmenci, “Bugün millete hizmet etme yolunda sendikamızın bir yöneticisi olarak vargücümüzle çalışıyoruz.  Sizlerin ve sizler gibi binlerce Çelik-İş üyesinin refah ve mutluluğu için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz” ifadelerini kullandı. Kadın emekçilerimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan Değirmenci, kadın üyelerimize sendikamız tarafından yaptırılan fularları hediye etti.

Değirmenci ve Merkez Yönetimimiz, fabrika müdürü Mehmet Yıldız ve İnsan Kaynakları Müdürü Ali Osman Şafak’ı ziyaret etti. Görüşmede dört aydır örgütlü olduğumuz Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yer alan işyerlerini ziyaret ederek, üyelerimizin yanı sıra işveren ve vekilleriyle bir araya geldiklerini belirten Değirmenci, bu kapsamda Boyçelik’e de bir ziyaret gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Yıldız ise fabrikadaki çalışan işçilerin arasında hiçbir ayrım olmaksızın iletişimin her zaman aktif olduğunu ve çıkabilecek en ufak bir problemi bile Çelik-İş Sendikası Kayseri şubesinin de desteğiyle anında çözüme kavuşturduklarından bahsetti.

Ziyaret sonrasında sahaya inen Değirmenci ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, tezgah başında üyelerimizin tek tek ellerini sıkarak, üyelerimizin talep ve beklentilerini istişare etti. Ziyaret üyelerimizle yenilen öğle yemeğinin ardından sona erdi.