10 Mayıs 2024

MHP KARABÜK İL BAŞKANLIĞINDAN SENDİKAMIZA ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük İl Başkanı Cenk Gedikoğlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda teşkilat mensubu Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci ve Genel Yönetim Kurulumuzu ziyaret etti.

Genel Başkanımız Değirmenci’nin yanı sıra Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Altun, Mustafa Kılıç, Aydın Baysal, Şerafettin Koç, Genel Sekreterimiz Ahmet Çolak, kalabalık bir heyet ile gelen İl Başkanı Gedikoğlu ve teşkilat mensuplarını Sendikamızın Genel Merkezinde ağırladı.

Görüşmede Karabük ve ülkemizin gündeminden siyasi gelişmelere kadar birçok konuda istişareler yapılırken, ülkemize ve Karabük’e ortak hizmet konusunda mutabık kalındı.

Ziyaret dolayısıyla MHP İl Başkanı Gedikoğlu’na ve heyetine teşekkür eden Değirmenci, Karabük halkının ve oradaki binlerce üyemizin huzur ve refahı için MHP teşkilatıyla işbirliği içerisinde olmaya devam edeceklerini ifade etti.

Gedikoğlu ise, Genel Yönetim Kurulumuza ev sahipliği için teşekkür ederken, hediye takdiminin ve toplu fotoğraf çekiminin ardından görüşme son buldu.