25 Haziran 2020

KAYSERİ ŞUBEMİZİN TEMSİLCİLER MECLİSİ GENEL MERKEZİMİZDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kayseri Şubemizin Temsilciler Meclisi Toplantısı, Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci’nin başkanlığında ve Genel Yönetim Kurulumuzun katılımıyla sendikamızın genel merkezinin konferans salonunda gerçekleştirildi.

Temsilciler Meclisine, Genel Başkanımız Değirmenci ile birlikte Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Altun, Recep Akyel, Ferhan Öner, Genel Sekreterimiz Hicret Bozoklu, Kayseri Şube Başkanımız Celalettin Korkmazyürek, şube yöneticilerimiz ve işyeri temsilcilerimiz katıldı. 

Toplantıda ülkemizdeki çalışma hayatından sendikal faaliyetlere kadar birçok başlıkta genel bir değerlendirme yapan Genel Başkanımız Değirmenci, şube yöneticilerimiz ve işyeri temsilcilerimizle görüş alışverişinde bulundu.

Geri bıraktığımız 3 aylık salgın sürecini ve önümüzdeki salgın dönemini masaya yatıran Değirmenci, ülkemizin ve sendikamızın salgın sürecini çok iyi yönettiğini ve yönetmeye devam ettiğini ifade etti. 

Sendikal faaliyetlere ilişkin olarak Özçelik-İş’in son yıllarda yakaladığı başarıya konuşmasında yer veren Değirmenci, son dönemde Özçelik-İş üyeleri ve teşkilatı için hayata geçirilen projeleri anlatarak, ilerleyen süreçte yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdi.  

Toplantıda bir konuşma yapan Kayseri Şube Başkanımız Korkmazyürek ise, Kayseri şubesine bağlı işyerlerindeki toplu iş sözleşme süreçlerine ilişkin gelişmeleri paylaşırken, Kayseri’den Ankara’ya genel başkan göndermiş bir şube olarak her zaman Genel Başkanımız Yunus Değirmenci ile gurur duyduklarını söyledi. 

Konuşmaların ardından diğer şube yöneticilerimiz ve temsilcilerimiz de söz alarak genel merkezin ortaya koymuş olduğu çalışmalardan dolayı Değirmenci’ye ve Genel Yönetim Kurulumuza teşekkür ederek, Genel Başkanımız Yunus Değirmenci ile sonuna kadar yol yürümek istediklerini ifade ettiler.