26 Temmuz 2019

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI BÜYÜKKILIÇ’TAN GENEL BAŞKANIMIZA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

 

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, sendikamızın genel merkezine gelerek Genel Başkanımız Yunus Değirmenci’yi ziyaret etti.

Ziyarette Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç, Genel Başkanımız Yunus Değirmenci’ye Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcılığı görevi ve sendikamızın yeni genel merkez binası vesilesiyle hayırlı olsun temennilerini illetti.

Görüşmede Sendikamızın Genel Başkan Yardımcısı Bayram Altun da hazır bulundu.

“Kayseri’nin evladı olan Yunus Değirmenci’nin sendikal camiadaki başarılarını gururla takip ediyoruz” diyen Başkan Büyükkılıç, “Yıllarca Kayseri’de ortaya koyduğunuz sendikal başarının Özçelik-İş’teki genel başkanlık vazifenizde de devam ettiğini görmekten dolayı büyük mutluluk duydum. Bugün en büyük işçi konfederasyonlarından olan Hak-İş’te üstlenmiş olduğunuz yeni görevinizde de büyük başarıların altına imza atacağınıza hiç şüphem yok. Başarılarınızı yeni bir genel merkez binasıyla taçlandırmanızdan dolayı sizleri ayrıca tebrik ediyor, çıktığınız bu yolda nice başarılar diliyorum” dedi.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Genel Başkanımız Değirmenci ise, “Sendikamıza gelerek bizleri ziyaret etmenizden büyük şeref duydum. Kayseri’de doğdum orada büyüdüm. Orada aynı zamanda emekçi olan hemşerilerime hizmet etmekten büyük keyif aldım. Bugün de bu görevlerde hizmet aşkıyla yolumuza devam ediyoruz. Ülkemiz ve emekçiler için güzel olanı yapmak adına elimizden gelenin en iyisini ortaya koymaya çalışıyoruz. Ayrıca bir Kayserili olarak bizler de sizin ortaya koymuş olduğunuz üstün hizmet başarısını büyük gururla izliyoruz. 31 Mart seçimlerinde üstlendiğiniz görevinizi 5 yıl boyunca layıkıyla yerine getireceğinize olan inancımız tamdır” dedi.