15 Kasım 2022

KARDEMİR’DEKİ ÜYEMİZİ SON YOLCULUĞUNA DUALARLA UĞURLADIK


KARDEMİR Sürekli Dökümler Müdürlüğüne bağlı Pota Fırınlarında alınteri akıtırken elim bir iş kazasında hayatını kaybeden üyemiz Onur Karaçam son yolculuğuna dualarla uğurlandı.

Üyemiz Karaçam için KARDEMİR Haddehane meydanında ve Safranbolu Meşeli Boğaz Camiinde ayrı ayrı cenaze töreni düzenlendi.

Törene Sendikamızın Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kılıç ve Karabük Şube Başkanımız Kenan Yılmaz’ın yanı sıra AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, KARDEMİR Genel Müdürü Necdet Utkanlar, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda KARDEMİR emekçisi katıldı.

Üyemiz Onur Karaçam’ın cenazesi kılınan cenaze namazının ardından Safranbolu’da aile kabristanlığına defnedildi.

Yaşanan acı olaya ilişkin Genel Başkan Yardımcımız Kılıç, ‘İş kazası nedeniyle yaşanan bu acı olayda üzüntümüzü anlatmaya, bir kardeşimizi kaybetmenin yüreklerimizde açtığı yarayı tarif etmeye kelimeler yetmiyor. Artık son olsun. Hiçbir kardeşimiz artık iş kazalarında hayatını kaybetmesin. Onur kardeşimin cenazesine Genel Başkanımız yurtdışı programı nedeniyle katılamadı. Genel Başkanımız Onur kardeşime Allah’tan rahmet, yakınlarına ve mesai arkadaşlarına başsağlığı dileklerini iletti.” ifadelerini kullandı.