22 Ocak 2018

KARDEMİR’DE CANLARIMIZ GİTTİ! ACIMIZ BÜYÜK…

 

Karabük Kardemir’de çalışan üyelerimizi taşıyan servis aracının kaza yapması sonucu üç üyemizin ve servis şoförünün hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. 

Kardemir’de 12-8 vardiyasına gitmek için evlerinden çıkan üyelerimizin bulunduğu servis aracının, kontrolden çıkarak önce park halindeki bir araca, ardından da yol kenarındaki bir eve çarptığı belirlendi. 

Kazada üyelerimiz Saffet Toğlu, Osman Özdemir, Yasin Çelikkafa ve servis şoförü Şükrü Parlakçı hayatını kaybetmiş biri ağır iki üyemiz yaranlanmıştı.  Ağır yaralanan ve bir ay Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakımda tedavi gören üyemiz İsmet Küçükzoroğlu da verdiği yaşam mücadelesini kaybetti.  

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, kaza ile ilgili olarak “Acımız tarif edilemeyecek kadar büyük. Ailesinin rızkını kazanmak için evlerinden çıkan kardeşlerimizi, böylesi elim bir kazada kaybetmiş olmaktan derin üzüntü duyuyoruz. Hayatını kaybeden üyelerimize ve servis şoförüne Allah’tan rahmet, ailelerine, mesai arkadaşlarına ve teşkilatımıza başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Yaralanan kardeşlerimizin bir an evvel sağlıklarına kavuşarak aramıza dönmelerini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Rabbim bir daha böyle acılar yaşatmasın” diye konuştu.