22 Şubat 2018

KARDEMİR YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÖZ’DEN SENDİKAMIZA ZİYARET

 

Karabük Kardemir A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Öz, sendikamızın genel merkezini ziyaret ederek, Genel Başkanımız Yunus Değirmenci ve Genel Yönetim Kurulumuz ile bir araya geldi.

Görüşmeye Genel Başkanımız Değirmenci’nin yanı sıra Sendikamızın Genel Mali Sekreteri Bayram Altun, Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Recep Akyel, Genel Eğitim Sekreteri Ferhan Öner de katıldı.

Sendikal faaliyetlerden çalışma hayatına kadar birçok konunun istişare edildiği görüşmede, Genel Başkanımız Değirmenci, Yönetim Kurulu Başkanı Öz’e üyelerimizin talep ve beklentileri hakkında bilgi verdi.

Görüşmede, Kardemir’de çalışan işçileri taşıyan servis araçlarının ve şoförlerin yaşı ve kalitesinin artırılması ile Kardemir’e ait sosyal tesislerin yeniden hayata geçirilerek üyelerimizin faydalanabileceği imkânlara kavuşması gibi konular da değerlendirildi.

Ayrıca üyelerimizin refah ve mutluluğunun sağlanması için örgütlü işyerimiz Karçel’de görüşmeleri süren toplu iş sözleşmesiyle ilgili de değerlendirmelerde bulunuldu.

Görüşmenin sonunda Genel Başkanımız Değirmenci, Yönetim Kurulu Başkanı Öz’e sendikamızın ambleminin yer aldığı ahşap oymalı duvar saatini hediye etti.