4 Nisan 2023

KARDEMİR VE KARDÖKMAK’TA ÖZÇELİK-İŞ COŞKUSU YAŞANDI

 

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci ve Genel Yönetim Kurulumuz, geçtiğimiz günlerde büyük başarılarla imzalanan Karabük-KARDEMİR ve KARDÖKMAK toplu iş sözleşmelerinin ardından bölgeye anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.

Aynı zamanda KARDEMİR’in temellerinin atılışının ve Karabük’ün kuruluşun 86. yıldönümü vesilesiyle de yapılan ziyarette Genel Başkanımız Değirmenci’ye Genel Başkan Yardımcımız Mustafa Kılıç, Genel Sekreterimiz Ahmet Çolak, Karabük Şube Başkanımız Kenan Yılmaz ve şube yöneticilerimiz eşlik etti.

Bu kapsamda Karabük teşkilatımız tarafından büyük bir coşku ve çiçeklerle karşılanan Genel Başkanımız Değirmenci ve Genel Yönetim Kurulumuz, temasları kapsamında ilk olarak Karabük Şubemize giderek, burada Karabük şube yöneticilerimizle sohbet edip, görüş alışverişinde bulundu.

Daha sonra Değirmenci beraberindeki heyetiyle birlikte, KARDEMİR Çubuk Kangal Haddehanesi ve KARDÖKMAK emekçilerini fabrika sahasında ziyaret etti.
Buradaki üyelerimizle tek tek tokalaşan ve toplu iş sözleşmelerinin hayırlı olmasını dileyen Genel Başkanımız Değirmenci, üyelerimizin huzur ve mutluluğundan dolayı büyük memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Üyelerimizle fabrika sahasındaki bulaşmanın ardından Genel Başkanımız Değirmenci ve Yönetim Kurulumuz ile Karabük Şube yöneticilerimiz, akşam da KARDEMİR emekçisiyle iftarda bir araya geldi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı ve KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Alparslan Bayraktar ve işverenler ile şehir protokolünün katıldığı iftar yemeğinde, sendika yönetimimiz ramazan ayının manevi atmosferinden üyelerimizle iftar yapmanın huzurunu yaşadı.

İftar sonrasında KARDEMİR işyeri baştemsilciliğine geçiş yapan Genel Başkanımız Değirmenci ve yönetimimiz, burada da şube başkanımız Kenan Yılmaz, şube yöneticileri ve temsilcileriyle bir araya gelerek, sendikal çalışmalarımız ve çalışma hayatı hakkında verimli bir sohbet gerçekleştirdi.

Ziyaret, baştemsilcilik önünde çekinilen toplu fotoğraf son buldu.