14 Şubat 2019

KARABÜK VALİSİ FUAT GÜREL’DEN SENDİKAMIZA ZİYARET

 

Karabük Valisi Fuat Gürel, sendikamızın genel merkezine gelerek, Genel Başkanımız Yunus Değirmenci ve Genel Yönetim Kurulumuzu ziyaret etti. 

Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Altun, Recep Akyel ve Ferhan Öner’in hazır bulunduğu ziyarette Karabük insanının ve emekçilerinin refah ve mutluluğunun daha da artırılmasından, görüşmeleri devam eden Kardemir Toplu İş Sözleşmesine kadar birçok konuda değerlendirmede bulunuldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Başkanımız Yunus Değirmenci, “Sendikamızın hem Karabük’te kurulmuş olması hem de hali hazırda Kardemir başta olmak üzere birçok örgütlü işyerimizin bulunması nedeniyle Karabük bizler için büyük önem taşımaktadır. Karabük ve Özçelik-İş Sendikası yıllar içerisinde etle tırnak gibi olmuşlardır. Bu nedenle sadece o bölgedeki üyelerimizin değil, Karabük halkının sorunları, derdi, bizim sorunlarımız ve derdimizdir. Bölgemizin huzur ve refahı için sendikamıza ne düşüyorsa, ne katkı vermemiz gerekiyorsa elimizi taşın altına koymaya hazırız” dedi. 

Özçelik-İş Sendikası’nın varlığını, bölgenin huzur ve barış için önemli olarak gördüklerini kaydeden Vali Fuat Gürel ise, Özçelik-İş’in milli ve manevi değerlere sahip çıkan çalışmaları başta olmak üzere sendikal faaliyetlerini memnuniyetle izlediğini ifade etti.