22 Kasım 2016

KARABÜK MHP İL TEŞKİLATINDAN GENEL MERKEZİMİZE ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Karabük İl Başkanı Adem Kar, beraberindeki il ve ilçe yöneticileriyle birlikte Genel Merkezimize hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
MHP heyetini, Genel Başkanımız Yunus Değirmenci’nin yanı sıra Genel Mali Sekreterimiz Bayram Altun, Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Recep Akyel, Genel Eğitim Sekreterimiz Ferhan Öner karşıladı.

Heyetler arası görüşme, genel merkezimizin toplantı salonunda gerçekleştirilirken, Genel Başkanımız Değirmenci, burada yaptığı konuşmada, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Türkiye’nin zor günlerinde MHP’nin partiler üstü bir sorumlulukla hareket ederek, kaos ve kavga ortamının çıkmadan sonlandırılması için her zaman çaba sarf ettiğine dikkat çeken Değirmenci, ülke menfaatini gözeten bu duyarlı siyasetleri için Karabük il teşkilatı nezdinde MHP Genel Merkez yöneticilerine teşekkür etti.

MHP İl Başkanı Kar ise Çelik-İş Sendikasının hem teşkilatları için hem de Karabük insanı için önemli bir yere sahip olduğunu kaydederek, ülkücü işçiler ile Çelik-İş üyelerinin işbirliği içinde çalışmasından memnuniyet duyacaklarını bildirdi.

Görüşmenin sonunda MHP İl Başkanı Kar, Başkanımız Değirmenci’ye çiçek vererek, yeni dönemin hayırlı olması temennisinde bulundu.