10 Ağustos 2022

KARABÜK AKIN AKIN GENEL MERKEZE AKTI

Sendikamızın 16-17 Temmuz 2022 tarihinde yapılan 15. Olağan Genel Kurulu sonrasında Karabük bölgesindeki işyerlerimizden akın akın üyelerimizin ziyaretleri sürüyor.

Başta Kardemir ve Kardökmak işyerlerimiz olmak üzere bölgedeki işyerlerinde alınteri akıtan üyelerimizin,  Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Altun, Mustafa Kılıç, Şerafettin Koç ve Aydın Baysal ile Genel Sekreterimiz Ahmet Çolak’a hayırlı olsun ziyaretleri tüm hızıyla sürüyor.

‘Yunus Başkan nerede, biz oradayız’, ‘Emekçiler seninle gurur duyuyor’ sloganları eşliğinde genel merkezimize gelen üyelerimiz, Genel Başkanımız Değirmenci ve Genel Yönetim Kurulumuzu ziyaret ederek, tebriklerini iletip, başarı temennilerini dile getiriyorlar.

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Başkanımız Değirmenci ise üyelerimize yaptığı açıklamada, ‘Altın harflerle doldurulmayı bekleyen bir dört yıl bizleri bekliyor. Allah’ın izni, sizlerin destekleri ve bizlerin mücadelesiyle, sizlere insan onuruna yaraşır bir yaşam sunabilmek, çocuklarınıza iyi bir gelecek imkanı oluşturabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Ziyaretlerinizle, coşkunuz ve heyecanınızla bizlere güç ve güven veriyorsunuz. Yeni dönemde birlik ve beraberlik içerisinde, sizlerin bu sevgisine layık olmak için canla başla çalışacağımızdan asla şüpheniz olmasın” ifadelerini kullandı.