18 Haziran 2022

İSTİŞARE TOPLANTIMIZ ARSLAN’IN KATILIMIYLA YAPILDI

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın, Hak-İş Bolu İl Başkanı Hacer Çınar’a yönelik yaptığı sözlü çirkin saldırıyı protesto etmek amacıyla Bolu’da bulunan teşkilat mensuplarımız, burada bir de istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantıya Konfederasyonumuz Hak-İş’in Genel Başkanı Mahmut Arslan ve Genel Başkanımız Yunus Değirmenci’nin yanı sıra Hak-İş Genel Sekreteri Eda Güner, Genel Başkan Yardımcımız Bayram Altun, Genel Disiplin Kurulu Başkanımız Hayrettin Acar, Genel Denetleme Kurulu Başkanımız Caner Arıcıoğlu, İskenderun Şube Başkanımız Mehmet Güngör, Kayseri Şube Başkanımız Rüstem Çabuk, Gebze Şube Başkanımız Şerafettin Koç, İstanbul 1 No’lu Şube Başkanımız Ahmet Çolak, İstanbul 2 No’lu Şube Başkanımız Hasan Şam, Adana Şube Başkanımız Sedat Aydın, Seydişehir Şube Başkanımız Hüseyin Kaban, Kocaeli Bölge Başkanımız Arif Çolak, Ankara Bölge Başkanımız Hüseyin Cansu, Osmaniye Bölge Başkanımız Mehmet Gündüz, Ege Bölge Başkanımız Erdoğan Daloğlu, Avrupa Havacılık Şube Yöneticimiz Osman Kurt, Alper Engelek ve bu şube-bölge başkanlıklarımızın tüm yöneticileri katıldı.

Toplantının İlk etabında kısa bir açış konuşması yapan Genel Başkanımız Değirmenci, ‘Hak-İş’imizin Başkanı Arslan, bugüne kadar her daim teşkilatımızın yanında olmuş, sendikamızın büyüyüp güçlenmesi için her türlü girişimi ve fedakarlığı yapmıştır. Şahsına Özçelik-İş ailesi olarak teşekkürü borç biliriz’ dedi.

Daha sonra söz alan Arslan ise, Özçelik-İş Sendikasının sendikal yaşamın amiral gemisi olduğunu, sendikamızın daha büyüyüp, gelişmesi adına 15.Olağan Genel Kurulun birlik ve beraberlik içerisinde yapılacağına inandığını ifade etti.

Toplantının ikinci bölümünde ise sırayla söz alarak, görüş ve önerilerini açıklayan şube ve bölge başkanlarımız, Yunus Değirmenci’nin bugüne kadar ortaya koymuş olduğu çalışmalar ve projelerden memnun olduklarını ifade ederek, yapılacak olan 15.Olağan Genel Kurulda Yunus Değirmenci ve oluşturacağı yeni ekibinin tüm üst kurul delegeleriyle yanında olduklarını ve kayıtsız, şartsız destekleyeceklerini bir kez daha açıkladılar.

Toplantı son olarak çekilen toplu fotoğrafın ve ‘Yunus Başkan nerede, biz oradayız’ sloganlarının atılmasıyla sona erdi.