26 Mayıs 2021

İSTİKAMET DÖKÜM YÖNETİM KURULU BAŞKANINDAN GENEL BAŞKANIMIZA ZİYARET

Geçtiğimiz yıl örgütlenerek Özçelik-İş ailemizin bünyesine dahil ettiğimiz Bilecik-Bozüyük Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren İstikamet Döküm’ün Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Sadi Öksüz, Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci’yi makamında ziyaret etti.

Görüşmede, yine geçtiğimiz yıl Mart ayında ilk kez toplu iş sözleşmesine kavuşan üyelerimizin bugünkü mevcut durumundan metal sektörüne ve ülke ekonomisine kadar birçok konuda istişarelerde bulunuldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Başkanımız Değirmenci, İstikamet Döküm’de çalışan üyelerimizin huzur ve mutluluğu için hep birlikte el ele çalışmanın önemine dikkat çekerek, yatırımın, üretimin ve istihdamın artırılması, dolayısıyla gençlere yeni iş imkanları sağlanması yönündeki anlayışımızın, İstikamet Döküm’de karşılık bulmasından dolayı mutluluk duyduğunu ifade ederek, bu konudaki hassasiyetleri için Öksüz’e teşekkür etti.

Yönetim Kurulu Başkanı Öksüz ise, Özçelik-İş Sendikasıyla iş barışını temin edici, birlik ve beraberliği inşa eden bir anlayışla çalışmanın, İstikamet Dökümü ve çalışanları daha da ileriye taşıyacağını belirtti. Sendikal yaşamla yeni tanışmış olmalarına rağmen, işyerindeki yeni sendikal düzene kolay ve çabuk adapte olduklarını kaydeden Öksüz, sendikal çalışma düzeninden dolayı da mutluluk duyduğunu belirtti.