18 Mayıs 2022

İSTİŞARE TOPLANTISINDAN DEĞİRMENCİ’YE TAM DESTEK MESAJI ÇIKTI

Kayseri Şubemizin 15 Mayıs 2022 Pazar Günü yapılan 9. Olağan Genel Kurulu vesilesiyle bir araya gelen teşkilat mensuplarımız, Nevşehir bölgesinde bir de istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantıdan şube ve bölge başkanlarımızdan Genel Başkanımız Yunus Değirmenci’ye tam destek mesajı çıktı.

Toplantıya Genel Başkanımız Değirmenci’nin yanı sıra Genel Başkan Yardımcımız Bayram Altun, Genel Disiplin Kurulu Başkanımız Hayrettin Acar, Genel Denetleme Kurulu Başkanımız Caner Arıcıoğlu, İskenderun Şube Başkanımız Mehmet Güngör, Kayseri Şube Başkanımız Rüstem Çabuk, İstanbul 1 No’lu Şube Başkanımız Ahmet Çolak, İstanbul 2 No’lu Şube Başkanımız Hasan Şam, Adana Şube Başkanımız Sedat Aydın, Seydişehir Şube Başkanımız Hüseyin Kaban, Kocaeli Bölge Başkanımız Arif Çolak, Ankara Bölge Başkanımız Hüseyin Cansu, Osmaniye Bölge Başkanımız Mehmet Gündüz, Ege Bölge Başkanımız Erdoğan Daloğlu, Avrupa Havacılık Şube Yöneticimiz Osman Kurt, Ali Bilgin, Alper Engelek, şube ve bölge başkanlıklarımızın tüm yöneticileri katıldı.

Emekçilere hizmet etmek gibi kutlu bir görev için yola çıktıklarını belirten Genel Başkanımız Değirmenci, “Teşkilatımızla birlik ve beraberlik içerisinde son şube kongremizi de yapmış olduk. Yarından itibaren işimizi yapmak, emekçilerin bizlerden beklentisini karşılamak en öncelikli görevimiz olacaktır. Bugün itibariyle Sendikamızın hiçbir problemi yoktur. Sorunsuz ve birçok yatırımları yapmış, üyelerinin huzur ve refahına ciddi katkılar sunmuş olarak, sendikamızı genel kurula götürüyor olmanın haklı gururunu ve onuru yaşıyoruz. Dün, bugün ve yarın verdiğiniz destekler için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah hep birlikte Özçelik-İş’i gelecek güzel yarınlara, el ele, omuz omuza taşıyacağız” diye konuştu.

Genel Başkan Yardımcımız Bayram Altun ise yaptığı konuşmada, sendikamızın mali durumuna ilişkin teşkilat mensuplarımıza bilgi vererek, atılan iftiralara cevap verdi.

Daha sonra söz alan şube ve bölge başkanlarımız daha önce olduğu gibi yine, genel başkanımız Yunus Değirmenci’ye Sendikamızın 15. Olağan Genel Kurulunda desteklerini açıklayarak, birlikte yol yürüyeceklerini ifade ettiler.

Son olarak, toplu fotoğrafın çekilmesiyle toplantı son buldu.