12 Mart 2020

İSTANBUL HAVACILIK ŞUBEMİZİN TEMSİLCİLER MECLİSİ GENEL BAŞKANIMIZ DEĞİRMENCİ’NİN BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İstanbul Havacılık Şubemizin Temsilciler Meclisi Toplantısı, Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci’nin başkanlığında ve Genel Yönetim Kurulumuzun katılımıyla Genel Merkezimizde gerçekleştirildi. 

Toplantıya Genel Başkanımız Değirmenci’nin yanı sıra Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Altun, Recep Akyel, Ferhan Öner, Genel Sekreterimiz Hicret Bozoklu, İstanbul Havacılık Şube Başkanımız Yavuz Güver, Şube yöneticilerimiz ve işyeri temsilcilerimiz katıldı. 

Toplantıda THY Teknik A.Ş.’de çalışan üyelerimizin talep ve beklentileri ele alınırken, sendikal faaliyetlerimiz masaya yatırıldı.

Toplantıda konuşan Genel Başkanımız Değirmenci, “THY Teknik A.Ş. işyerimiz Türkiye’nin yükselen bir değeridir. Bu yükselişe binlerce üyemizle katkı veriyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu nedenle buradaki iş barışı ve huzur, sendika olarak bizler için büyük önem taşımaktadır. İşyerimizdeki her bir üyemizin talep ve beklentisini karşılamak gibi ciddi bir sorumluluğumuz bulunmaktadır” diye konuştu.

Önümüzdeki süreçte THY Teknik A.Ş.’deki üyelerimizle hem Genel Merkez olarak hem de şube olarak daha sık bir araya gelineceğini kaydeden Değirmenci, “Gücümüze güç, heyecanımıza heyecan katan THY Teknik A.Ş.’de yeni bir dönemin startını veriyoruz. Yeni dönemle birlikte üyelerimizin refah ve mutluluğunu artıran ne kadar proje ve etkinlik varsa hayata geçirmek için çalışmalara hız vereceğiz” ifadelerini kullandı. 


Şube Başkanımız Güver ise sendikal çalışmalar hakkında bilgi verirken, temsilcilerimiz de yapılan çalışmalarla ilgili görüşlerini bildirdi.