29 Temmuz 2022

İSKENDERUN, AVRUPA HAVACILIK VE BURSA ŞUBELERİMİZDEN GENEL MERKEZİMİZE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Sendikamızın 16-17 Temmuz 2022 tarihinde yapılan 15.Olağan Genel Kurulu’nda güven tazeleyen Genel Başkanımız Yunus Değirmenci ve yeni Genel Yönetim Kurulumuza hayırlı olsun ziyaretleri tüm hızıyla sürüyor.

Buna göre sırasıyla İskenderun, Bursa ve İstanbul Avrupa Havacılık şubelerimiz, Genel Başkanımız Değirmenci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Altun, Mustafa Kılıç, Şerafettin Koç, Aydın Baysal ve Genel Sekreterimiz Ahmet Çolak’a hayırlı olsun temennilerini ileterek, başarı dileğinde bulundu.
İlk olarak İskenderun Şube Başkanımız Mehmet Güngör ve Şube yönetimiyle bir araya gelen Genel Yönetim Kurulumuz, İskenderun ve Bölgesine ilişkin üyelerimizin talep ve beklentilerini ele aldı.Daha sonra Bursa Şube Başkanımız Mustafa Çölcü ve Şube yönetimiyle görüşen Genel Yönetim Kurulumuz, Bursa’daki üyelerimizin hak ve menfaatlerinin artırılmasına ilişkin verimli bir toplantı gerçekleştirdi.Son olarak İstanbul Avrupa Havacılık Şube Başkanımız Hakan Kamaş ve Şube yöneticilerimizle bir araya gelen Genel Yönetim Kurulumuz, THY Teknik A.Ş.’deki üyelerimizin mevcut durumu ve buradaki üyelerimizin geleceğine yönelik yapılacak çalışmaları ele aldı.

Genel Başkanımız Değirmenci, bu ziyaretlerde özetle şunları söyledi:
“Demokratik bir ortamda, üyelerimize ve sendikamıza yakışır bir seçimi geride bıraktık. Artık seçimi konuşma dönemi bitti. Hızla üyelerimiz için neler yapabiliriz, onları mutlu etmek için hangi proje ve faaliyetleri hayata geçirebiliriz, bunları konuşma zamanı gelmiştir. Üyelerimizin bizlerden beklentilerini biliyoruz, o halde bizlere verilen bu kutlu görevlerin hakkını vermek boynumuzun borcudur” ifadelerini kullandı.

AK PARTİ KARABÜK ESKİ İL BAŞKANINDAN ZİYARET

AK Parti Karabük Eski İl Başkanı Ömer Ayar da sendikamızın Genel merkezine gelerek, Genel Başkanımız Değirmenci’ye hayırlı olsun temennilerini iletti.