25 Ocak 2017

HAVACILIK ŞUBEMİZDEN SENDİKAMIZA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Havacılık Şube Başkanımız Yavuz Güver, Şube yöneticilerimiz, Şube Denetleme ve Disiplin Kurulu Üyeleri ile Sendika temsilcilerimiz, Genel Başkanımız Yunus Değirmenci ve Genel Yönetim Kurulumuza hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyarette Genel Mali Sekreterimiz Bayram Altun, Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Recep Akyel ve Genel Eğitim Sekreterimiz Ferhan Öner hazır bulundu.
Şube Başkanımız Güver, Genel Başkanımız Değirmenci’ye hayırlı olsun dileklerini ileterek, yeni dönemde başarı temennisinde bulundu. 

Görüşmede ayrıcaTürk Hava Yolları Teknik A.Ş.’deki üyelerimizin sorun ve beklentileri ele alınırken, çalışma hayatından, sendikal gelişmelere kadar birçok konu masaya yatırıldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Genel Başkanımız Değirmenci, THY Teknik A.Ş.’nin çalışanlarının çok önemli bir görev üstlendiğini kaydederek, buradaki üyelerimizin refah ve mutluluğunun sağlanması, sistemin sorunsuz işlemesi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil eden THY’nin bu önemli misyonunu sürdürmesi için omuz omuza gayret sarf ettiklerini ve etmeye devam edeceklerini söyledi.