10 Temmuz 2020

GENEL YÖNETİM KURULUMUZUN TEKNİK A.Ş’DEKİ ÜYELERİMİZE YAPTIĞI ZİYARETLER TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR

Sendikamızın Genel Yönetim Kurulunun THY Teknik A.Ş’deki çalışan üyelerimize yönelik olarak gerçekleştirdiği saha ziyaretleri tüm hızıyla sürüyor. 

Sendikamızın Genel Başkan Yardımcısı Ferhan Öner ve Genel Sekreterimiz Hicret Bozoklu sırasıyla İstanbul Yeni Havalimanı, Atatürk Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Esenboğa Havalimanındaki üyelerimizle buluştu. 

İstanbul Havacılık Şube Başkanımız Yavuz Güver, şube yöneticilerimiz ve temsilcilerimizin eşlik ettiği ziyaretlerin ilki, İstanbul Yeni Havalimanında ve Atatürk Havalimanında çalışan üyelerimize yönelik gerçekleştirildi. 

Daha sonra Sabiha Gökçen Havalimanı Uçak Bakım Başkanlığı ve Komponent Başkanlığında çalışan üyelerimizle bir araya gelen Genel Başkan Yardımcımız Öner ve Genel Sekreterimiz Bozoklu salgın sonrası çalışma hayatında normalleşme süreci başta olmak üzere birçok konu hakkında üyelerimizle görüş alışverişinde bulundu. 

Son olarak Ankara Esenboğa Havalimanındaki üyelerimize yönelik gerçekleştirilen ziyarette Genel Başkan Yardımcımız Öner ve Genel Sekreterimiz Bozoklu’nun yanı sıra Şube Başkanımız Yavuz Güver, üyelerimizden gelen soruları cevaplayarak sendikal faaliyetlerimize ve çalışma hayatına yönelik istişarelerde bulundu. 

Ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getiren üyelerimiz ise saha buluşmalarından dolayı Genel merkez yöneticilerimize ve şube yöneticilerimize teşekkür ettiler.