22 Ağustos 2022

GENEL YÖNETİM KURULUMUZDAN THY TEKNİK’E ZİYARET

Sendikamızın Genel Yönetim Kurulu, binlerce üyemizin alın teri akıttığı örgütlü işyerimiz Türk Hava Yolları(THY) TEKNİK A.Ş. işveren vekillerini ziyaret etti.

Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Kılıç, Şerafettin Koç, Aydın Baysal ve Genel Sekreterimiz Ahmet Çolak’tan oluşan heyetimiz, THY TEKNİK A.Ş. Genel Müdür Yardımcıları Yasin Birinci, Yalçın Aydın ve Ömer Tayyip Çalışkan ile bir araya geldi.

THY TEKNİK A.Ş.’teki üyelerimizin mevcut durumu ile talep ve beklentilerinin ele alındığı görüşmede sendikal faaliyetlerimiz ve çalışma hayatına ile havacılık sektörüne ilişkin gelişmeler değerlendirildi.

Ziyarette “Görevi devraldığımızda iletişim mekanizmamızı sonuna kadar işleteceğiz ve üyelerimizin hak ve menfaatlerini daha artırmak için canla başla çalışacağız” söylemimizin bir yansıması olarak bu ziyaretleri gerçekleştirdiklerini ifade eden Genel Yönetim Kurulumuz, üyelerimizin refah ve mutluluğunu daha da artırmak için her zaman işbirliğine hazır olduklarını kaydetti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren THY TEKNİK A.Ş. Genel Müdür Yardımcıları ise, yeni dönemde işyerinin verimliliğini artırmak ve çalışanların refah seviyesini yükseltmek için birlikte çalışmaktan mutlu olacaklarını belirtti.

Ziyaret, hediye takdimlerinin ardından son buldu.