18 Ağustos 2020

GENEL YÖNETİM KURULUMUZDAN THY TEKNİK A.Ş.’DE İKİ HAFTALIK YOĞUN ZİYARET TRAFİĞİ

 

Sendikamızın Genel Yönetim Kurulunun son dönemde THY Teknik A.Ş’deki üyelerimizle bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunmak için başlattığı yoğun ziyaret programı, iki haftalık bir saha ziyaretiyle devam ediyor. 

Sendikamızın Genel Başkan Yardımcısı Ferhan Öner ve Genel Sekreterimiz Hicret Bozoklu iki hafta boyunca İstanbul Yeni Havalimanı, Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanındaki üyelerimizi ziyaret ederken, program kapsamında delegelerimizle de iki ayrı toplantıda bir araya gelerek istişarede bulundular. 

İstanbul Havacılık Şube Başkanımız Yavuz Güver, şube yöneticilerimiz ve temsilcilerimizin de katıldığı ziyaretlerde Komponent, Revizyon ve Hat Bakım Atelyelerindeki üyelerimizle bir araya gelindi. 

Ziyaretlerde üyelerimizden gelen sorular ile talep ve beklentiler dinlenirken, Genel Başkan Yardımcımız Öner ve Genel Sekreterimiz Bozoklu, pandemi döneminde çalışma hayatında yaşanan gelişmelere ilişkin üyelerimize bilgi verdiler.

Delegelerimizle de sendikal faaliyetlerimizi ve THY Teknik AŞ işyerindeki son gelişmeleri değerlendirmek için iki ayrı toplantıda bir araya gelen Öner ve Bozoklu, burada da salgın sürecinden üyelerimizin zarar görmeden çıkabilmeleri için neler yapılabileceğini ele aldılar.  

Sahanın nabzını tutmak adına bu ziyaretlerin büyük önem taşıdığını ve bu ziyaretlerin oldukça verimli sonuçlar sağladığını ifade eden Öner, üyelerimize yönelik saha buluşmalarının devam edeceğini kaydetti.