2 Ocak 2023

GENEL YÖNETİM KURULUMUZDAN KARDEŞ SENDİKALARIMIZA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci başkanlığındaki Genel Yönetim Kurulumuz, genel kurullarını tamamlayan Konfederasyonumuz HAK-İŞ’e bağlı kardeş sendikalarımıza hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleştirdi.

Ziyaretlere Genel Başkanımız Değirmenci’nin yanı sıra Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Altun, Mustafa Kılıç, Aydın Baysal, Şerafettin Koç ve Genel Sekreterimiz Ahmet Çolak katıldı.

Ziyaret programı kapsamında Genel Yönetim Kurulumuz ilk olarak geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurul sonucu yeniden seçilerek güven tazeleyen kardeş sendikamız Öz İplik-İş’in Genel Başkanı Rafi Ay ve yönetimini ziyaret etti.

Yeni yönetime hayırlı olsun dileklerini iletip başarılar dileyen Genel Yönetim Kurulumuz, sendikal faaliyetlerimiz üzerine verimli bir görüşme gerçekleştirdi.

Hediye takdiminin ardından ziyaret son buldu.

Daha sonra 17 Aralık 2022 tarihinde genel kurullarını gerçekleştiren kardeş sendikamız Hizmet-İş’e bir ziyarette bulundu.

Delegelerin büyük teveccühüyle Hizmet-İş’in liderliğine büyük zaferle yeniden seçilerek güven tazeleyen Konfederasyonumuz HAK-İŞ’in Genel Başkanı Mahmut Arslan ve Hizmet-İş yönetimine hayırlı olsun temennilerini ileten Genel Yönetim Kurulumuz, yeni dönemde başarılar diledi.

Ziyarette sendikal yaşam ve çalışma hayatının yanı sıra HAK-İŞ’in ilke ve değerleri üzerine de görüş alışverişinde bulunuldu.

Genel Yönetim Kurulumuz, son olarak Öz Ağaç-İş Sendikasına da hayırlı olsun ziyareti yaparak yeni dönemde başarı dileklerini yeni yönetime ifade etti.