8 Ekim 2022

GENEL YÖNETİM KURULUMUZ THY TEKNİK’TEKİ YENİ TEMSİLCİ KADROMUZLA BİR ARAYA GELDİ

Genel Yönetim Kurulumuz, örgütlü işyerimiz THY Teknik A.Ş’de geçtiğimiz günlerde ataması yapılan yeni temsilci ve baş temsilci kadromuzla İstanbul’da bir araya geldi.

THY Teknik A.Ş’deki üyelerimize yeni dönemde hizmet edecek olan ve Genel Merkezimiz tarafından ataması yeni yapılan temsilci ve baş temsilcilerimizle toplantıda buluşan Genel Yönetim Kurulumuz, yeni dönemde sendikamızın THY Teknik A.Ş’deki faaliyetlerini değerlendirdi.

Toplantıya Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Altun, Mustafa Kılıç, Şerafettin Koç, Aydın Baysal, Genel Sekreterimiz Ahmet Çolak, Genel Disiplin Kurulu Başkanımız Hayrettin Acar ile temsilci ve baş temsilcilerimiz katıldı.

Toplatıda Genel Yönetim Kurulumuz, temsilcilerimize tek tek görev yazılarını vererek, başarı temennisinde bulundu.

Toplantıda bir konuşma yapan Genel Başkan Yardımcımız Bayram Altun, “Sendikamızın en büyük işyeri olan THY Teknik A.Ş’de üyelerimize hizmet edecek temsilci kadromuzu, Genel Yönetim Kurulumuzla detaylı bir çalışmanın ardından belirledik. Sendikamızdaki yeni yapılanma anlayışımız doğrultusunda, Genel Başkanımız Yunus Değirmenci’nin işaret ettiği sendikal çalışma anlayışı çerçevesinde, sizlerin bilgi ve birikimlerine inanarak, çalışma azim ve heyecanına güvenerek atamalarınızı gerçekleştirdik. Yeni dönemde büyük özveriyle üyelerimize hizmet edeceğinize olan inancımız tamdır” diye konuştu.

Toplantıda üyelerimizin talep ve beklentilerinden havacılık sektöründeki gelişmelere kadar birçok konu da ele alındı.

Daha sonra toplu fotoğraf çekiminin ardından toplantı sona erdi.